در مورد هرمه در اینترنت جست و جو کنید و یافته های خود را در کلاس ارائه دهید

هرمه یا اسپم سوء استفاده کردن از سیستم انتقال پیام است(شامل اکثر وسایل انتشار رسانه ای، سیستم های تحویل دیجیتال) که به پیام های گروهی و ناخواسته اطلاق می گردد. بیشترین فرم شناخته شده هرمه:هرمه های پست الکترونیک است.

گرچه این کلمه در رسانه های دیگر همچون هرمهinstant messaging، هرمه گروه های خبری، هرمه موتورهای جست و جوی وب، هرمه در پیام های گوشی های همراه ، هرمه در انجمن های اینترنتی، فکس های ناخواسته، هرمه در شبکه های اجتماعی و هرمه در شبکه های  اشتراک فایل هم دیده می شود.

واژه اسپم یا هرمه عموما برای توصیف حجم زیادی از ایمیل ناخواسته ای به کار می رود که صندوق های پست الکترونیک کاربران اینترنتی را اشغال می کنند. آمارهای ارائه شده به مرور زمان تغییر کرده است، اما نشان می دهد که بیش از ۷۰ درصد از ترافیک ایمیل ها در حال حاضر مربوط به این دسته است. فرستادن هرمه همچنان به دلیل صرفه اقتصادی پایدار می ماند زیرا تبلیغ کنندگانهیچ هزینه ای صرف مدیریت لیست ایمیل هایشان نمی کنند و این کار را برای مسئول دانستن فرستندگان ایمیل سخت می کند.

مطلب مرتبط:

ایمیل‌های تبلیغاتی ناخواسته که از آن‌ها به عنوان اسپم یا هرمه نام برده می‌شود، ایمیل‌هایی بیهوده و آزار دهنده هستند. گاهی اوقات اسپم‌ها شامل پیشنهادهای جعلی هستند که فقط وقت و پول شما را از بین خواهند برد. برای توقف و محدود کردن اسپم‌ها شما می‌توانید پیشنهادی را که از طریق اسپم دریافت می‌کنید، همانند یک تماس تلفنی ناخواسته و نابجا، رد کنید.

منبع: سایت درس جو

نظر شما در مورد این مطلب چه بود نظر بزارید ممنونم


درس جو

جواب تمرین های درس 11 علوم پنجم ابتدایی

جواب تمرین های درس 12 علوم پنجم ابتدایی

در مورد هرزنامه در اینترنت جست و جو کنید و یافته های خود را در کلاس ارائه دهید

های ,هرمه ,ایمیل ,جو ,اسپم ,ناخواسته ,هرمه در ,در مورد ,جست و ,های پست ,ارائه دهید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

nicpic حل المسائل فیزیک الکترونیک استریتمن ganoderma01 اسلام تکس | پاسخ به شبهات rioblacjuncsound جواد عسکری اخبار روز ایران و جهان آپشن خودرو | گندم کار باربری ونک بهترین قرص لاغری و چاقی