تفاوت میان وبگاه هایی که با https:// شروع می شوند با سایر وبگاه ها در چیست

Httpsامکان امنیت بالا را برای سایت فراهم می کند. اگر سایت حاوی اطلاعات محرمانه مانند شماره تلفن، رمز کارت اعتباری و…باشد بهتر است باhpttsشروع شود. اما در سایتی که ابتدای نام آنhpttاست به دلیل امنیت پایین نباید فرم های مشخصاتی و سایر اطلاعات را تکمیل کرد.

مطلب مرتبط:

HTTP مخفف HyperText Transfer Protocol است که یک پروتکل درخواست-پاسخ در مدل محاسباتی کلاینت سرور است. این پروتکل به طور گسترده ای برای انتقال داده ها از طریق وب استفاده می شود. HTTP یک سیستم است که با موفقیت از طریق اینترنت داده ها را منتقل و دریافت می کند. در مرورگر، زمانی که ما هر آدرس وب را در مرورگر وارد می کنیم، مرورگر ما به عنوان یک مشتری عمل می کند و سیستم کامپیوتری که درخواست دریافت اطلاعات را ارسال می کند به عنوان یک سرور عمل می کند. به طور معمول هنگامی که درخواست مشتری برای هر اطلاعات به سرور ارسال می شود، مشتری از این پروتکل برای جمع آوری و انتقال اطلاعات درخواست شده در صفحه وب استفاده می کند.

منبع: سایت درس جو

نظر شما در مورد این مطلب چه بود نظر بزارید ممنونم


درس جو

جواب تمرین های درس 11 علوم پنجم ابتدایی

جواب تمرین های درس 12 علوم پنجم ابتدایی

در مورد هرزنامه در اینترنت جست و جو کنید و یافته های خود را در کلاس ارائه دهید

کند ,اطلاعات ,ها ,درخواست ,یک ,وبگاه ,می کند ,که با ,که درخواست ,عنوان یک ,این پروتکل

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ شخصی دانیال خسروانی پاك ترین احساس من تو هستی بهترین هایم رابه تو می بخشم بدون توقع بدون چشمداشت مدرسه ی شاداب مطالب اموزنده در مورد زندگی و اطرف مجله فناوری برتر دانلود مقاله، دانلود کتاب، دانلود استاندارد کلاس درس اولی ها شهرک پاورپوینت pychakefrektal کانون فرهنگی هنری قائم آل محمد عج