تحقیق در مورد روش های مختلف پشتیبان گیری در اینترنت

تحقیق در مورد روش های مختلف پشتیبان گیری در اینترنت

Backup: گیری به معنای تهیه کپی هایی است که از اطلاعات گرفته می شود. این نسخه کپی ها برای بازگرداندن اطلاعات هنگام آسیب دیدن و یا مفقود شدن اطلاعات اصلی به کار می روند.

۱-پیشتیبان گیری کامل ۲-پشتیبان گیری انتخابی ۳- پشتیبان گیری افتراقی ۴-پشتیبان گیری آنلاین ۵-پشتیبان گیری آفلاین.

مطلب مرتبط:

بکاپِ افزایشی معمولا از داده هایی پشتیبان می گیرد که از زمان آخرین بکاپِ گرفته شده (هر نوعی از بکاپ که باشد)، تغییری روی آنها صورت گرفته باشد. گرفتن یک بکاپِ کاملِ اولیه از پیش شرط های ایجادِ بکاپِ افزایشی است. و بسته به ت های ذخیره سازیِ بکاپ، پس از یک دوره زمانی معین به یک full backup جدید برای تکرار این سیکل نیاز است.

برخی از این نوع بکاپ ها، بکاپ های file-based هستند به این معنا که از همه فایلهایی که نسبت به آخرین زمان بکاپ تغییر کرده باشند، بکاپ تهیه می شود. در حالی که ما به روش های مختلف می کوشیم تا تاثیر I/O ناشی از بکاپها بر روی سرور (به خصوص به هنگام پشتیبان گیری از VM ها) را کاهش دهیم، در این شیوه پشتیبان گیری با چالشی در این مورد مواجه خواهیم شد. چرا که پشتیبان گیری از یک فایل ۱۰GB که تنها ۱ MB از آن تغییر کرده است، چندان کارآمد نیست.

منبع: سایت درس جو

نظر شما در مورد این مطلب چه بود نظر بزارید ممنونم


درس جو

جواب تمرین های درس 11 علوم پنجم ابتدایی

جواب تمرین های درس 12 علوم پنجم ابتدایی

در مورد هرزنامه در اینترنت جست و جو کنید و یافته های خود را در کلاس ارائه دهید

گیری ,پشتیبان ,های ,بکاپ ,مورد ,بکاپِ ,پشتیبان گیری ,های مختلف ,روش های ,در مورد ,در اینترنت

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سید علی علوی germewhopen سکوت کهنه ی من ... لبیک یا خامنه ای مدرسه شاد علمی_پژوهشی فروش اینترنتی، فروشگاه آنلاین فتوتراپی دی کرمانشاه 09914076040 تست آرایشگر ناخن سایبر گایز